Oled jõudnud Eesti Jaakobitee palverändurite kodulehele. Meie eesmärgiks on koguda ja vahendada kõikvõimalikku teavet, mis puudutab palverännakut Santiago de Compostelasse ehk camino-t ehk jaakobiteed ning palverännakuid Eesti jaakobiteedel, mis ühendavad omavahel Eesti Jaakobi kirikuid.

Siit leiad praktilisi vastuseid praktilistele küsimustele, ajalugu, oma- ja muukeelseid filme, seriaale ja raamatuid, mis käsitlevad jaakobiteed. Samuti koondame siia jaakobiteed puudutavaid teadustöid, viiteid temaatilistele artiklitele ja telesaadetele.

Toimetame lehel õhinapõhiselt, suhtleme vabalt meilitsi ja Facebook´is. Leiame, et jaakobiteele keskenduv veebileht on vajalik, sest palverännakud maailma erinevatesse pühadesse paikadesse ja ka Eestis kohapeal saavad üha enam tähelepanu ning muutuvad järjest populaarsemaks viisiks võtta aeg maha, leida vastuseid küsimustele, otsida iseennast ja Jumalat. Facebook´i grupi lõime 2010, 2011 alustasime Eesti Jaakobitee palverändurite kokkutulekute korraldamisega ja 2014 on aeg küps ühe püsiva veebilehe jaoks.

Põhikiri
Liitu seltsiga (avalduse vormi saab alla laadida siit )

Hea meelega ootame lehele täiendusi, ettepanekuid, soovitusi, sest just Sinu jagatud infokild võib olla kellegi jaoks oluliseks abiks tema palverännakul edasi jõudmiseks.

Buen Camino!